AllStars Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Atentie la toate clanurile inscrise
Schimbarea numelui la clan-iceteam EmptyJoi Dec 11, 2008 2:18 am Scris de scofield

» Membri AllStars-Gaming
Schimbarea numelui la clan-iceteam EmptyDum Sept 28, 2008 3:59 pm Scris de Anthi

» Avem nevoie de ajutor
Schimbarea numelui la clan-iceteam EmptyMier Sept 24, 2008 11:13 am Scris de S@NyO

» Se cauta sL pentru clan
Schimbarea numelui la clan-iceteam EmptyMar Sept 23, 2008 8:32 pm Scris de S@NyO

» Program Grupa D
Schimbarea numelui la clan-iceteam EmptySam Sept 20, 2008 9:19 am Scris de styleclan

» Cerer Wildcard
Schimbarea numelui la clan-iceteam EmptySam Sept 20, 2008 12:56 am Scris de run_39

» Pronosticuri Grupa C
Schimbarea numelui la clan-iceteam EmptyVin Sept 19, 2008 3:01 pm Scris de fMATTcorreaBYNUTZA

» pozele meciului
Schimbarea numelui la clan-iceteam EmptyJoi Sept 18, 2008 9:46 pm Scris de S@NyO

» Program Grupa B
Schimbarea numelui la clan-iceteam EmptyJoi Sept 18, 2008 7:50 pm Scris de BoboLinho

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare Forum

Schimbarea numelui la clan-iceteam

In jos

Schimbarea numelui la clan-iceteam Empty Schimbarea numelui la clan-iceteam

Mesaj  S@NyO Joi Aug 14, 2008 5:00 pm

Cu ocazia ca comunitatea sia achizitionat un domeniu .ro vom schimba si numele la clan.

Membri si nu numai ei sunt rugati sa ne dea cateva exemple de nume ptr clan dar legat de domeniu adica legat de numele AllStars-Gaming.

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum