AllStars Gaming
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Atentie la toate clanurile inscrise
Sferturile Cupei EmptyJoi Dec 11, 2008 2:18 am Scris de scofield

» Membri AllStars-Gaming
Sferturile Cupei EmptyDum Sept 28, 2008 3:59 pm Scris de Anthi

» Avem nevoie de ajutor
Sferturile Cupei EmptyMier Sept 24, 2008 11:13 am Scris de S@NyO

» Se cauta sL pentru clan
Sferturile Cupei EmptyMar Sept 23, 2008 8:32 pm Scris de S@NyO

» Program Grupa D
Sferturile Cupei EmptySam Sept 20, 2008 9:19 am Scris de styleclan

» Cerer Wildcard
Sferturile Cupei EmptySam Sept 20, 2008 12:56 am Scris de run_39

» Pronosticuri Grupa C
Sferturile Cupei EmptyVin Sept 19, 2008 3:01 pm Scris de fMATTcorreaBYNUTZA

» pozele meciului
Sferturile Cupei EmptyJoi Sept 18, 2008 9:46 pm Scris de S@NyO

» Program Grupa B
Sferturile Cupei EmptyJoi Sept 18, 2008 7:50 pm Scris de BoboLinho

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Navigare Forum

Sferturile Cupei

+3
BoboLinho
C.s.H.Chivu^cL
S@NyO
7 participan?i

In jos

Sferturile Cupei Empty Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Sam Aug 02, 2008 7:26 pm

1: IceTeam - GSE2.Network 2-16
Harta: de_dust2
Server: iceteamwar.cs-16.net:27016
HLTV: iceteamwar.cs-16.net:27020
Data: 6.08.2008
Ora: 19:00
Admin: -

2: GSE.Network - bSp 16-0 (15-0)
Harta: de_dust2
Server: iceteamwar.cs-16.net:27016
HLTV: iceteamwar.cs-16.net:27020
Data: 06.08.2008
Ora: 20:00
Admin: Lister

3: C.s.H - Legend 0-30 ( C.s.H este sanctionat cu pierderea meciulu )
Harta: de_dust2
Server: iceteamwar.cs-16.net:27016
HLTV: iceteamwar.cs-16.net:27020
Data: 07.08.2008
Ora: 18:00
Admin: Lister

4: Iceworld - wOw 30-0 (FF wOw)
Harta: de_dust2
Server: iceteamwar.cs-16.net:27016
HLTV: iceteamwar.cs-16.net:27020
Data: 07.08.2008
Ora: 20:00
Admin: Lister


Ultima editare efectuata de catre L!St3R in Vin Aug 08, 2008 6:39 pm, editata de 6 ori

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty C.s.H.Chivu^cL

Mesaj  C.s.H.Chivu^cL Mar Aug 05, 2008 10:14 pm

Lister vreau sa aman meciul pana la 19:30 ca sunt plecat pana atunci daca e sati explic unde si dc vreau neaparat sa il aman vb pe mess

C.s.H.Chivu^cL

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 28/06/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Mier Aug 06, 2008 9:23 am

C.s.H.Chivu^cL a scris:Lister vreau sa aman meciul pana la 19:30 ca sunt plecat pana atunci daca e sati explic unde si dc vreau neaparat sa il aman vb pe mess

1: se face wildcard pentru asta.
2: la 19:30 e prea tarziu pentru ca este meci la 20:00
3: pana nu faci wildcard nu iau asta in considerare.

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  BoboLinho Mier Aug 06, 2008 9:34 am

\Very Happy;? noi jucam la 20:00 ... nu imi schimbati ora pLsssss;X

BoboLinho
Admin

masculin Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Localizare : Suceava
Stare de spirit : Nervos:X:))=))
Data de inscriere : 01/08/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  BoboLinho Mier Aug 06, 2008 8:19 pm

2: GSE.Network - bSp
Harta: de_dust2
Server: iceteamwar.cs-16.net:27016
HLTV: iceteamwar.cs-16.net:27020
Data: 06.08.2008
Ora: 20:00

Admin: Lister


Nu va suparati dar sunteti neseriosi.. si cand nu se prezinta o echipa la un meci dati forfeit... adminul de ce nu s-a prezentat? am chemat toti oamenii la meci si cand sa joc? nu e adminul :-j

BoboLinho
Admin

masculin Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Localizare : Suceava
Stare de spirit : Nervos:X:))=))
Data de inscriere : 01/08/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Mier Aug 06, 2008 8:20 pm

imi cer scuze ca nu sa jucat azi dar nu am avut net. meciurile de azi se vor juca maine in felul urmator:

1: iceteam - gse2 ora 21:00

2: gse1 - bsp ora 19:00

3: wOw - iceworld 20:00

4: C.s.H - Legend ora 18:00

Toate se vor juca joi 7.08.2008.

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  sacalaka Joi Aug 07, 2008 8:51 pm

ma sunat slaughter.. i-a cazut netul in timp ce uploada demourile pe rapidshare.com.

Toate vor fi postate maine.

lol.. LE. vrea demoul lui v1c1ousz

sacalaka

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 30/06/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Vin Aug 08, 2008 10:59 am

e deja ora 12. au trecut 15 ore. gse2 au pierdut meciul

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty felicitari

Mesaj  meanbrake Vin Aug 08, 2008 12:21 pm

... IceTeam ....
Sunteti cel mai tare clan pe care l`am vazut vreodata. Castigati de fiecare data o cupa organizata de voi ! Very Happy Asta da performanta ... Smile))
Hai bafta si incercati sa nu mai acceptati clanurile de 2 lei care nici macar nu is in stare sa se prezinte la un meci. Stiti voi vorba aia : toti is grozavi pe servere , la razboi toti dau inapoi (adica la meciuri). Despre GSE ce sa spun ... sunt sigur ca au avut coade. In locul lor m`as desfiinta. Macar atata bun simt sa aiba si ei !! Dar nah ... lucrul asta e greu sa il ceri unor mucosi de 13-14 ani in care tropaie hormonii.

Si un sfat : daca vreti sa se ajunga la un nivel cat de cat profesionist ... puneti sXe Injected pe cele 2 servere IceTeam. O sa aveti o surpriza majora apoi !!
Bafta !!

meanbrake

masculin Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Localizare : Iasi
Stare de spirit : euforic
Data de inscriere : 31/07/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Vin Aug 08, 2008 12:36 pm

meanbrake a scris:... IceTeam ....
Sunteti cel mai tare clan pe care l`am vazut vreodata. Castigati de fiecare data o cupa organizata de voi ! Very Happy Asta da performanta ... Smile))
Hai bafta si incercati sa nu mai acceptati clanurile de 2 lei care nici macar nu is in stare sa se prezinte la un meci. Stiti voi vorba aia : toti is grozavi pe servere , la razboi toti dau inapoi (adica la meciuri). Despre GSE ce sa spun ... sunt sigur ca au avut coade. In locul lor m`as desfiinta. Macar atata bun simt sa aiba si ei !! Dar nah ... lucrul asta e greu sa il ceri unor mucosi de 13-14 ani in care tropaie hormonii.

Si un sfat : daca vreti sa se ajunga la un nivel cat de cat profesionist ... puneti sXe Injected pe cele 2 servere IceTeam. O sa aveti o surpriza majora apoi !!
Bafta !!

1: cine esti?
2: nu am castigat cupele organizate de noi de exemplu sezoul 1
3: de gse 1 dacca te referi te asigur ca nu au nimic. de gse2... si eu am ceva dubii.
4: la ce surprize te referi nu stiu.

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  sacalaka Vin Aug 08, 2008 12:51 pm

@ meanbrake

ESTI RATAT?

SXE e o tampenie!!! Steam original in schimb nu e..
Probabil ca tu joci cu srv cu sxe unde pe assault esti zeu cu 14-11 ..zeule.
GSE toti erau steam on.

Lister.. unde e tata demoul lui v1c1Ouszzz.. dap lasa. asa ma gandeam si eu.. gse nu a postat 5 demouri.. si tu trebuia sa faci rost de 1 !! 1 nu 5.. si nu ai reusit!!

e deja ora 12. au trecut 15 ore. gse2 au pierdut meciul

ha-ha.. cum ti-am mai zis.. v-ati facut de ras, monster a fost singurul care a miscat de la voi.. bine ca 3 nu jucau la prima echipa.. sau 2.. :-??

La v1c1ouz.. inainte sa 'ii pice netul'' isi arunca armele pe jos sa le ia Shaky baby.. care era pregatit sa intre..

c'mon.. m-am ras si cu monster pe steam de faza asta dupa meci.
Si imi zici pe steam ca nu ai vrut sa va calificati mai departe.. dar nu poti astepta ca tot omul 24 de h!!! Desii in alte competitii mai mari cum e ACL ( nu iti fa griji meanbraker ca nu ai auzit de acl.. acolo nu se joaca cu awp-automat ca si tine Sad( ) se pun demourile in termen de 72 de h!!!.

haha.. au trecut 17:40 de minute!! Smile)) a murit cineva? Smile) sau care e problema.. no cheats what so ever:D


Ultima editare efectuata de catre sacalaka in Vin Aug 08, 2008 1:40 pm, editata de 1 ori

sacalaka

Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 30/06/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty demo gse2

Mesaj  Slaughter Vin Aug 08, 2008 1:36 pm


Slaughter

Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 02/07/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty GSE2

Mesaj  Slaughter Vin Aug 08, 2008 1:42 pm

Astea sunt toate demo-urile de la gse2 si apropo nu a fost vina mea ca nu am avut net Sad pe tine cred ca nu te acuzat nimeni ca meciurile nu sau jucat pe 6 No

si meanbrake uitate si u la demo-urile astea poate mai inveti si u nijte cs Very Happy


Ultima editare efectuata de catre Slaughter in Vin Aug 08, 2008 4:52 pm, editata de 2 ori

Slaughter

Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 02/07/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  DiaBoLiK Vin Aug 08, 2008 2:01 pm

ce sa zic cum adik au depasit termenul limita la demo-uri ? spectatorul ala din timpul oricariu meci nu e HLTV? ce va mai trebuie demo? pozele sunt de ajuns.. aveti DEMO-urile de la HLTV sau spectatorul ala a fost unul de-al vostru care va spunea pe TS totul ? ia zi ? cum adik codat? iceteam va fac tot teamul 1v5 auzi aim si 30-0 rpde... castigati cupa prin fleacuri de copii de 10 ani descalificand alte clanuri ca au avut cod.. voi faceti ce vreti e cupa voastra va doare undeva... dar va spun yo ca jucati slab si voi si toate clanurile voastre.. am jukt de placere si ptr k il cunosc pe slaughter si sunt tov bun cu el si ma rugat sa il ajut... slaughter sa integrat bn aici cu voi alaturi ptr ca este aproape de acelasi nivel cu voi toti... pe scurt: dak la meciul cu ice team GSE au avut wall .. noi eram toti STEAM ON // TS ON -> ati fost niste ratei cu scorul ala urat si oricum vam mai batut si la amicale la scor de genul... sunteti o rushine Smile

DiaBoLiK

masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 35
Localizare : Constanta
Stare de spirit : nu prea buna. din cauza ratatilor
Data de inscriere : 08/08/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Vin Aug 08, 2008 2:02 pm

sa fie. saka cu tine nam avut nimic. nu stiu de ce te bagi. eu cred ca am fost destul de corect pana acum. de la vic nu am postat demo pentru ca mia dat ignore azi dimineata ca mam certat cu el. daca aveam chef sa ma calific mai departe aduceam echipa intreaga. mety, zoop, adysor ii aduceam pe toti si nu cred ca castigau gse2, dar sa fie credeti ce vreiti. va anunt de pe acum ca daca o sa se tina sezonul urmator o sa fie mult mai drastic.

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Vin Aug 08, 2008 2:05 pm

DiaBoLiK a scris:ce sa zic cum adik au depasit termenul limita la demo-uri ? spectatorul ala din timpul oricariu meci nu e HLTV? ce va mai trebuie demo? pozele sunt de ajuns.. aveti DEMO-urile de la HLTV sau spectatorul ala a fost unul de-al vostru care va spunea pe TS totul ? ia zi ? cum adik codat? iceteam va fac tot teamul 1v5 auzi aim si 30-0 rpde... castigati cupa prin fleacuri de copii de 10 ani descalificand alte clanuri ca au avut cod.. voi faceti ce vreti e cupa voastra va doare undeva... dar va spun yo ca jucati slab si voi si toate clanurile voastre.. am jukt de placere si ptr k il cunosc pe slaughter si sunt tov bun cu el si ma rugat sa il ajut... slaughter sa integrat bn aici cu voi alaturi ptr ca este aproape de acelasi nivel cu voi toti... pe scurt: dak la meciul cu ice team GSE au avut wall .. noi eram toti STEAM ON // TS ON -> ati fost niste ratei cu scorul ala urat si oricum vam mai batut si la amicale la scor de genul... sunteti o rushine Smile

ma pustane mai taci si vezeti de treaba. hltv e pus pentru spectatori. daca chem titularii nu scoate 5 runde asa ca gura si nu mai comentati aiurea. cei care au jucat aseara in afara de mine si monster 2 erau in probe iar unul era rezerva de la clanul 2. nu va mai dati asa mari ca nu eti zeu.

cat despre amical ia tineti minte ca ati luat batai cand jucam tot cu rezervele si am luat o data bataie ca aveam 4 in probe si erau buti. macar taci ca nam chef sa ma cert.

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  DiaBoLiK Vin Aug 08, 2008 2:05 pm

au treqt 15 ore de cand na postat demo-urile ? cand vroiai sa le posteze ? la 12 noaptea ? 3 dimineata? 5 dimineata? hai laso balta.. aseara park la 9 sa jukt ( nici nu mam uitat la ceas oricum) si la ora 10 asa vroiai demo-uri... omu dormea atuncea si oricum imediat iesisem afara in parc cu prietenii si prietenele la o bere si un suc . am venit la 2 dimineata in casa fix la demo-urile tale ma gandeam stii ? ca si dupa meci.. am stat in parc toata noaptea si mam gandit cum scot yo demo-urile tale nu ? pe mn ma durea undeva de jocul asta... azi ai primit demo-urile la ce ora sa sculat omul.. doar nu vroiai la 7 dimineata.. te rog gandeste rational

DiaBoLiK

masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 35
Localizare : Constanta
Stare de spirit : nu prea buna. din cauza ratatilor
Data de inscriere : 08/08/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Vin Aug 08, 2008 2:08 pm

DiaBoLiK a scris:au treqt 15 ore de cand na postat demo-urile ? cand vroiai sa le posteze ? la 12 noaptea ? 3 dimineata? 5 dimineata? hai laso balta.. aseara park la 9 sa jukt ( nici nu mam uitat la ceas oricum) si la ora 10 asa vroiai demo-uri... omu dormea atuncea si oricum imediat iesisem afara in parc cu prietenii si prietenele la o bere si un suc . am venit la 2 dimineata in casa fix la demo-urile tale ma gandeam stii ? ca si dupa meci.. am stat in parc toata noaptea si mam gandit cum scot yo demo-urile tale nu ? pe mn ma durea undeva de jocul asta... azi ai primit demo-urile la ce ora sa sculat omul.. doar nu vroiai la 7 dimineata.. te rog gandeste rational

copile ia si gandestete putin. meciul sa terminat la 21 si 20 iam dat 3 ore sa poste demo. nu ma fute la melodie., daca nai chef de joc dute si te baga in canal si ......... vezeti de treaba ta.......

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  BoboLinho Vin Aug 08, 2008 4:51 pm

GG "GSE.Network" multumitii lui m1st3r L!ST3R pentru victorie si calificare ! Am amanat meciul pe azi si el nu poate veni ! Si vrea sa jucam maine sau poimaine zile in care voi fi plecat din tara din nou . GG si va tin pumnii mai departe ... Si gg celor de la GSE2 ca au batut pe IceTeam si s'au calificat in semifinale . IceWorld v'a fie mai departe ca doar e echipa organizatoare dar ce e trist ca se dau mari ca stiu cstrike si cand sa ia bataie se decide forfeit.... au fost favorizati clar si multi pot sa confirme asta ! Mult noroc cu IceWorld in semifinala va anunt ca o sa pierdeti prin forfeit:))

EDIT: L!ST3R ma iau de tine pentru ca nu am jucat meciurile pe 6 ... atunci a fost programat am aranjat tot sa putem juca pe 6 ... si cand sa jucam admin OFF... pe 7 nu am stiut k avem meci si knd am intrat pe forum meci nu am putut juca... si acum dupa ce au acceptat si cei de la GSE.Network wildcardul tot tu nu poti ... nu era neaparat sa vii pe 6 sa vii pentru ca d'asta ai plugin pentru match ...

BoboLinho
Admin

masculin Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Localizare : Suceava
Stare de spirit : Nervos:X:))=))
Data de inscriere : 01/08/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Vin Aug 08, 2008 5:45 pm

1: iceworld nu a fost favorizata. atunci stii clar ce a fost si nu poti minti pe nimeni. le dau la toti primul meci al lui ala si le dau apoi meciul cu ice si sa vada diferenta.
2: cand faci wildcard trebuie sa accepte clanul advers apoi sa aprobe si adminul. pentru ca meciul a fost programat pentru o zi si ati vrut amanare.
3: oricum ati jucat frumos.
4: nu mai multumi atat pentru ca nu stii un sfert din cum e sa organizezi o cupa si sa fii singurul care arbitreaba pentru ca restul sau retras pe parcurs.
5: voi cupa asta ati amanat aproape toate meciurle. din grupe nu ati jucat nici un meci la data programata.

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  BoboLinho Vin Aug 08, 2008 6:44 pm

GG GSE ! Aveti clan bun ! Parere despre cupa ... nu m-a prea impresionat... daca va uitati la ipuri si la demo va ve-ti da seama ce playeri am folosit ... nu a fost niciunul dintre cei inscrisi in cupa... stiam ca am dat wildcard pt ora 7 ... adminul dimineata mi'a spus k nu jucam k e plecat acum la 6:54 vine si imi spune intra cu playerii pe server... de unde sa ii scot ... si am adus altii kre s-au injurat tot meciul si dovedeste si demo asta... Neutral speram ca sez viitor sa facem o figura si mai frumoasa si sa promovam !

BoboLinho
Admin

masculin Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Localizare : Suceava
Stare de spirit : Nervos:X:))=))
Data de inscriere : 01/08/2008

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  S@NyO Sam Aug 09, 2008 5:40 am

BoboLinho a scris:GG GSE ! Aveti clan bun ! Parere despre cupa ... nu m-a prea impresionat... daca va uitati la ipuri si la demo va ve-ti da seama ce playeri am folosit ... nu a fost niciunul dintre cei inscrisi in cupa... stiam ca am dat wildcard pt ora 7 ... adminul dimineata mi'a spus k nu jucam k e plecat acum la 6:54 vine si imi spune intra cu playerii pe server... de unde sa ii scot ... si am adus altii kre s-au injurat tot meciul si dovedeste si demo asta... Neutral speram ca sez viitor sa facem o figura si mai frumoasa si sa promovam !

dimineata am zis ca nu pot ajunge ca sunt plecat. cand am venit poti sal intrebi si pe saka ca lam intrebat intai daca are oameni si poate juca asa team intrebat si pe tine. nu vam obligat sa intrati. despre cupa nu ai cum sati dai cu parerea in moment ce tu ai inceput una si ai terminato inainte de primul meci.

S@NyO
Admin

Numarul mesajelor : 267
Data de inscriere : 14/06/2008

http://allstars-gaming.omgforum.net

Sus In jos

Sferturile Cupei Empty Re: Sferturile Cupei

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum